Usługi transportowe Integral Logistics

Integral Logistics to działająca od lat z sukcesem firma, oferująca szeroki portfel usług z zakresu Transportu, Spedycji i Logistyki.

Od początku naszej działalności stawiamy na dynamiczny rozwój. Systematycznie poszerzamy liczbę stałych współpracowników i Klientów zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym, rozbudowujemy naszą własną flotę samochodów ciężarowych (obecnie posiadamy kilkadziesiąt pojazdów) oraz wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, podnoszące jakość naszej pracy i świadczonych usług.

Naszą kluczową siłą są Pracownicy – osoby zaangażowane, lubiące wyzwania oraz otwarte na współpracę i wzajemną pomoc. Do naszego zespołu chętnie zapraszamy zarówno bardzo doświadczonych specjalistów, jak i osoby, które dopiero zaczęły swoją karierę zawodową.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem Integral Logistics poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Rozliczeń i Administracji na stanowisku:

Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji

Miejsce pracy: Majdan (województwo mazowieckie, powiat otwocki, gmina Wiązowna)

 Opis stanowiska:

  • rozliczanie tras kierowców
  • wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów polskich i zagranicznych
  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
  • współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Firmy w zakresie przygotowywania i weryfikowania dokumentów rozliczeniowych
  • utrzymywanie kontaktu z polskimi i zagranicznymi partnerami biznesowymi w zakresie rozliczania współpracy

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej oraz terminowość i dokładność przy wykonywaniu zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • sprawne posługiwanie się komputerem, w szczególności programem MS Excel
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe
  • minimum średnie wykształcenie
  • mile widziana znajomość zagadnień dotyczących transportu międzynarodowego i czasu pracy kierowcy
  • znajomość programu PasCom lub CDN Optima będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w szybko rozwijającej się Firmie
  • szacunek i indywidualne podejście do każdego Pracownika
  • atmosferę współpracy i pozytywnej energii
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz dodatkowe benefity.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@integral-logistics.pl, w tytule maila wpisując: „Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji”.

W każdym z przesłanych dokumentów proszę zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Integral Logistics Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Transport całopojazdowy

  • Nowoczesna flota
  • Transport i spedycja międzynarodowa
  • Usługi transportowe z / do wielu krajów Europejskich
Sprawdź

Transport drobnicowy

  • Szybkie dostawy
  • Transport międzynarodowy i krajowy
  • Bezpieczeństwo przesyłek

Sprawdź

Przeprawy promowe

  • Booking ferry crossings
  • Tunele i mosty
  • Atrakcyjne ceny

Sprawdź
Integral Logistics Sp. z.o.o
ul. Równa 1, Majdan
05-462 Wiązowna
Integral Logistics o/Kościerzyna
ul. Wejhera 16
83-400 Kościerzyna
Spedycja / transport Warszawa
tel. +48 58 681-44-64
Spedycja / transport Kościerzyna